k Bytosti...

14. září 2009 v 12:29 | Ida |  Komentáře k obrazům
Bytost
Jak obraz přišel a odešel.
Během práce na jiném obraze, jsem dostala touhu a vizi, nakreslit "si" jiný obraz, jen tak mimochodem.
Od počátku jsem stále měla pocit jakoby byl obraz živý nebo žijící. Snažila jsem se dát portrétu rozměry lidské tváře, ale nebylo to ono, co to mělo být. Kreslila jsem portrét nějaké Bytosti, jakoby to ani nebyl člověk, spíše někdo "odjinud". :)
Nakonec jsem, před odjezdem na prázdniny, obraz sbalila s sebou, s plánem, že s tím ještě "něco udělám" později.
V Čechách jsem měla schůzku s jednou, do té doby mě neznámou paní, která žádala o nějaké kresby a chtěla si u mě osobně zadat obraz pro jednu svou blízkou osobu. Když jsem požádala o zběžný popis této osoby, dostala jsem téměř popis "mého" portrétu Bytosti. Obraz mi ihned vyvstal na mysl a cítila jsem proud energie a světla. Naznačila jsem paní, že možná už nějaký obraz mám, který by mohl být pro ni a v tu chvili jsme obě pocítili silný proud energie, světla a tepla. Ano, byl to obraz pro ni a byl už několik týdnů hotový. Byla to zajímavá chvíle.
V cukrárně, mezi lidmi a během hlídání 2 detí....
Takže jsme schopní přijmou informaci (či obraz) naším šestým smyslem dřív, než jsme ji schopni přijmout sluchem či zrakem.

How this picture had come and left.
During the work for another picture, I´v got a feeling and vision of another, I thought just for me, picture just "bytheway".
From the beginning I´ve had a feeling that picture is alive. I wanted to give to this portrait form of normal human face but it still wasn´t what I felt. I was drawing portrait of some Entity from elsewhere. :)
In the end I just take it with me for hollidays with the idea I would "do someting" with it later.
In Czech Republic I had a meeting with one lady which I haven´t knew. She was asking me for some pictures and she also wanted to order one original for her friend. When I asked for casual description of her friend I received almost description of "my" Entity. The picture had come to my mind immediately and I felt strong energie and light. Then I said the lady maybe I had someting for her which could be It. In this moment both we felt strong stream of energie and light. Yes, it was the picture she was asking me. And it had been already done for some weeks. It was interesting while. In the patisserie, among people and during taking care about 2 children....
So we are able to receive and "read" information earlier by our 6th sens then we receive it by our ears or eyes...
 


Komentáře

1 crazy-kika-crazy | Web | 14. září 2009 v 12:37 | Reagovat

Ahoj,už se blogu věnuju dlouho,a potřebovala bych abys mi pomohla s návštěvkou prosím,co ti to udělá kliknout na weba  být tam 10 sekund?Tak moc prosím,a napiš komentík,bude odměna ;-) tak zajdi PROSÍM,až budeš potřebovat něco ty klidně oplatím

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama