ENGLISH WEBSITE Magic illustrations Ida E. Novotna Antispam.er.cz

Vernisáž květen 2010

27. května 2010 v 22:15 | Ida |  Novinky
Dne 27.5. 2010 proběhla vernisáž k výstavě ilustrací pro děti a intuitivních kreseb v rámci vzdělávacího programu studentů Mezinárodní školy v Krakowě (www.iskonline.org).
Součástí vernisáže byly dva semináře o kresbě pod vedením Idy Novotné a umělecké ředitelky Paulette Lidert pro studenty prvního stupně z Mezinárodní školy v Krakowě. Studenti se seznámili s technikou a výtvarným mediem používaným Idou Novotnou - pastelkami - a měli možnost si nakreslit svou vlastní ilustraci.
Jako poděkování Mezinárodní škole v Krakowě byl darována škole jedna ilustrace vytvořená záměrně pro školu s názvem: "Jen malá kapka"
Zvlaštní poděkování patří ředitelce školy Erice Mazzeo, zástupkyni ředitele Sue Mleczko a uměleckě ředitelce Paulette Lidert.


The May 27th came through the opening of exhibition of Illustrations for children and intuitive drawings within the scope of acquisition and teaching program of International School of Krakow (www.iskonline.org).
There were two workshops during an opening let by Ida Novotna and Head of Fine Arts Mrs Paulette Lidert for all students of elemetary school. There was introduction of technique and art medium used by Ida Novotna - colours pencils - and students had a opportunity to do their own beautiful piece of arts.
As a thanks to International School of Krakow there was given to school one piece of art named: "Just a small drop".
Special thanks to Director of school Mrs Erica T. Mazzeo, Deputy Director Mrs Sue Mleczko and Head of Fine Arts Mrs Paulette Lidert. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Alicia Matus Alicia Matus | E-mail | 28. května 2010 v 21:24 | Reagovat

Great and beautiful art just can be created by a GREAT WOMAN.
Congratulations...!!!

2 Ida Novotná Ida Novotná | 29. května 2010 v 11:39 | Reagovat

:) Thank you!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama