ENGLISH WEBSITE Magic illustrations Ida E. Novotna Antispam.er.cz

Pohádky pro kulíšky

4. ledna 2012 v 23:16 | Ida |  Knihy - informace o nich i ukázky

V prosinci roku 2011 vyšla kniha Pohádky pro kulíšky.
Jedná se o sborník pohádek na základě výzvy nadace Nedoklubko OS (http://nedoklubko.cz/2011/12/29/4299). Této výzvy k napsání pohádek pro předčasně narozená s dlouhodobě nemocná miminka nazývaná kulíšci se zúčastnili jak blogeři se srdcem na pravém místě, tak rodiče předčasně narozených miminek, i někteří spisovatelé. Ilustrace nakreslilo dobrovolně pro kulíšky několik ilustrátorů. Ślo o spolupráci kolem 50 lidí.

Celou knihu finančně podpořil Blog.cz a díky za to!

Smekám také před hlavní koordinátorkou celého projektu Edith Holou (http://edithhola.blog.cz), která dobrovolně knize věnovala mnoho dní a nocí a mnoho své energie.

Já jsem věnovala maminkám a jejich kulíškum také několik desítek ilustrací, viz Perovky http://idanovotna.blog.cz/galerie/perovky a ilustraci pro obálku knihy. Děkuji za důvěru :)

Křest knihy, kterého jsem se bohužel nemohla zúčastnit, proběhl 16.12.2011 v čajovně u Džoudyho, reportáž zde: http://nedoklubko.cz/2011/12/18/pohadky-pro-kulisky-jsou-pokrteny

Knihu si můžete objednat na info@nedoklubko.cz nebo na www.drobci.cz . Cena Pohádek pro kulíšky je 290,- Kč plus poštovné a balné 60,- Kč.
Výtěžek bude použit na vydání prvního českého Zápisníku - průvodnce pro rodiče předčasně narozených dětí.
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Ebolin Ebolin | Web | 8. ledna 2012 v 16:32 | Reagovat

Knížka vypadá zajímavě :-) Četla jsem mnoho článků o křtění pohádek a taky mnoho článků, komiksů...Viděla mnoho fotek ze srazů ;-)
Blogeři válejí :-D

2 Houp Houp | Web | 11. ledna 2012 v 14:54 | Reagovat

Já o knížku právě soutěžím a docela bych si jí chtěla přečíst. Přeci jenom je to takový první projekt, takže si to nechci nechat ujít. :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama