ENGLISH WEBSITE Magic illustrations Ida E. Novotna Antispam.er.cz

Terapeutické pohádky na JIP

3. listopadu 2013 v 13:45 | Ida |  Knihy - informace o nich i ukázky

Jupííí
Moc děkuji všem Vám, kteříi jste přispěli na vydaní knihy TERAPEUTICKÉ POHÁDKY pro JIPky! Vám, kteří jste napsali své jméno do projetu, i Vám, kteří jste zůstali v anonymitě.

Všechny autory, spisovatele, ilustrátory, včetně editorky knihy Edith Holé www.edithhola.blog.cz stálo a stojí vydaní knihy pro malé kulíšky velké množství času a sil, a teprve s vaší pomocí tato kniha může vzniknout a dostat se tam, kde bude užitečná...
Děkuji :)

Ida E. Novotná

Poděkování z Nedoklubka:

Děkujeme všem, kteří jste přispěli, přispíváte a kdykoliv přispějete Nedoklubku...
Projekt "Vydání terapeutických pohádek" díky Vám dosáhl cílové částky a budeme ho moci realizovat. Dokonce jsme získali 106% cílové částky.
Na fotkách vidíte pouze rukopis. Finální podoba může být jiná. Rozhodně bude vznikat ve spolupráci s ilustrátorkami, které znáte z Pohádek pro kulíšky I. a jejich kresby vidíte na fotkách: Ida Novotná, Eva Lipinová, Petra Šolcová a Miriam Cigániková. Díky Kamile Hladké už jsou texty jazykově upraveny.
Odměny všem dárcům byly slíbeny do půl roku. Mějte strpení a opravdu se na ně těšte až někdy v únoru/březnu. Teď musíme dotáhnout do konce knihu Pohádky pro kulíšky II., aby ji ještě Ježíšek stihl pod stromeček nadělit.
odkaz na ukončenou sbírku https://www.hithit.com/cs/project/247/vydani-terapeutickych-pohadek, ale účet Nedoklubka pro dlouhodobou pomoc je nahttp://nedoklubko.cz/jak-pomahat/

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama