Jak mít obraz

Jak mít svůj obraz

10. dubna 2011 v 17:57 | Ida
Pokud máte zájem o originální obraz kontaktujte mne, prosím, buď emailem na ida.novotna@hotmail.com, na skypu ida_novotna, či Facebooku Ida Novotná. Můžete také volat na +420606309812 (Čechy).
Při objednávání obrazu, záleží jen na vás. Po ujasnění velikosti a formátu můžete buď celé zpracování kresby nechat na mne, co mi po společném rozhovoru s vámi intuitivně přijde nebo si můžete také zadat na obraz své vlastní požadavky týkající se například barev (máte rádi studené nebo teplé odstíny, aby se obraz hodil do obýváku či dětského pokoje :)) či tématu (kresba vyjadřující radost, klid nebo harmonii, hudbu, cestu života, máte rádi geometrické tvary, přírodu, lidi, atd....) nebo také aby byl obraz vhodný pro určitou osobu (napřiklad cestovatel kolem světa, matka, přítel, či dospívající dítě). Jde o to, aby vám nebo obdarované osobě byl obraz co nejbližší, aby k vám (k obdarovanému) takzvaně hovořil. Obraz může být zároveň tak zvaným portrétem duše vaší čí duše blízké osoby. V tomto případě je potřeba charakteristika zobrazované osoby, další část informací ke kresbě duše přichází intuitivně...
S vaším novým obrazem si můžete být jistí, že vaše kresba bude naprosto originální v mnoha směrech, jako například ve svém tématu i ve způsobu zpracování. Kresby jsou prováděny velice časově náročnou technikou, která vytváří efekt celistvé barevnosti, jsou vypracované do nejmenších detailů a ukrývají různé symboly a příběhy k rozklíčování. Jsou kresleny vyjímečně užívaným výtvarným médiem, pastelkami.
Všechny kresby jsou po zhotovení vystaveny na webových stránkách a jsou z nich zhotovovány autorské tisky (reprodukce v nejvyšši kvalitě s podpisem autora a evidovaným číslem tisku).
Obrazy mohou být předány buď osobně v regionu Prahy nebo Chomutova, nebo bývají zasílány poštou (s velice dobrými zkušenostmi).

Čtěte také: Jak mít reprodukci
 
 

Reklama